Branche Kledingwinkels · Winkels
LandNederland
Regio West-Nederland
Provincie Provincie
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.
Het bedrijf is al ruim 20 jaar gevestigd in De Koog te Texel en is een begrip voor comfortabele en duurzame kleding en mooie badmode. Het shop-in-shop concept heeft als onderdeel van de winkel inmiddels een grote eigen bekendheid. De onderneming is gevestigd in de bruisende Dorpsstraat te De Koog waar naast veel mooie winkels ook veel terrassen en eetgelegenheden zijn. Deze combinatie leent zich voor een rijke winkelervaring.
Bijzonderheden
Het bedrijf richt zich met haar aanbod primair op de ‘funshoppende’ toerist, maar heeft ook vaste klanten van het eiland zelf. Het bedrijfsmotto ‘we maken je vakantie leuker’ slaat op de diversiteit en unieke karakter van het aanbod. De collectie die wordt verkocht in de winkel bestaat uit dames- en herenmode, modeaccessoires, badmode en lingerie en zonnebrillen.
Overige informatie
Het bedrijf is een merkenwinkel en heeft meerdere gerenommeerde merken. Het motto van de winkel is uitgewerkt in de samenstelling van de collectie. Die is er namelijk op gericht de ‘funshopper’ optimaal te verleiden. Feit is dat winkelen tot de belangrijkste vrijetijdsbestedingen van de Nederlander behoort en daar wordt door het bedrijf op ingespeeld. De merken zijn speciaal, niet alledaags en duurzaam.
Branche Kledingwinkels · Winkels
LandNederland
Regio West-Nederland
Provincie Provincie
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.