Branche Kleding- en accessoiremerken
LandNederland
Regio Midden-Nederland
Provincie Provincie
Geverifieerd
Registreer u om meer informatie over het bedrijf te zien, zoals FTE, Rechtsvorm en meer
Deze damesmodespeciaalzaak is begonnen in 2005 in het gezellige dorp Maarssen. Het betreft een huurpand met een verkoopvloeroppervlak van 135 m², waarvan 85 m² winkelruimte en 50 m² kelder, opslag, keuken en toilet. De winkel is gelegen tegenover een grote supermarkt waardoor er veel aanloop is. Daarnaast kan de klant gebruikmaken van een ruime parkeerplaats, welke gratis is. De huur bedraagt € 19.500,- per jaar exclusief btw.
Bijzonderheden
De onderneming biedt een aantrekkelijke, eigentijdse modecollectie, aangevuld met accessoires. Er wordt gewerkt met exclusieve merken uit het midden en midden-hoog segment. Het klantenbestand bestaat uit circa 1700 klanten. Deze groep houdt doorgaans niet van online shoppen, maar vindt het belangrijk om de kleding te kunnen zien, voelen en passen. Daarnaast wordt persoonlijke benadering en aandacht erg op prijs gesteld. De klanten variëren in leeftijd van 35 jaar tot wel 100+.
Het assortiment
De merken bieden een grote variatie in modieuze, eigentijdse kleding met goede pasvormen, toegespitst op eerdergenoemde leeftijdsgroepen. Prijs-kwaliteit verhouding is uitstekend. Tevens heeft de winkel ook een sociale functie, in de zin van een gezellige plek en, indien nodig, een luisterend oor. Het personeel vormt een zeer constante factor. Alle dames verrichten hun werk met veel plezier, kennis en ervaring.
Branche Kleding- en accessoiremerken
LandNederland
Regio Midden-Nederland
Provincie Provincie
Geverifieerd
Registreer u om meer informatie over het bedrijf te zien, zoals FTE, Rechtsvorm en meer