Branche Groothandels in levensmiddelen
LandNederland
Regio Zuid-Nederland
Provincie Provincie
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.
De groothandel in dierenvoeding is gestart in 1968 en heeft hierdoor een lang track-record. Het bedrijf is al jaren een toonaangevende speler in de markt. Het bedrijf heeft een eigen merk dierenvoeding, waarmee het onderscheidend is. Het biedt ook een breed palet aan andere merken en productgroepen, waarmee de organisatie een compleet assortiment aanbiedt. De onderneming voldoet aan de voorwaarden van het NVWA.
Bijzonderheden
De klantenkring is breed en loyaal. Er wordt derhalve veel wederkerige omzet gerealiseerd. De relaties met leveranciers zijn sterk. Er wordt al een lange termijn gebruik gemaakt van een breed netwerk van dezelfde leveranciers.
Perspectieven/verwachtingen
De laatste jaren is de markt sterk en gestaag gegroeid. Dit geldt ook voor de verkopende onderneming. Er liggen kansen om het eigen merk uit te breiden en op het gebied van online marketing. Ook kunnen kansen benut worden door de productgroepen verder uit te breiden.
Branche Groothandels in levensmiddelen
LandNederland
Regio Zuid-Nederland
Provincie Provincie
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.